Fudbaleri Brajtona pretrpjeli su večeras prvi ovosezonski poraz u trećoj rundi Premijer lige.

Preporod Vest Hema: Nakon trijumfa nad Čelsijem, održali čas fudbala i u Brajtonu Foto: UGC

'Galebove' je kao gost nadigrao Vest Hem, koji je na kraju slavio rezultatom 1:3 i tako trenutno zauzima prvo mjesto na tabeli.

Nakon što su slavili nad Čelsijem, 'čekićari' su silovito krenul i u Brajtonu, pa su stigli do prednosti u 19. minutu golom Vord Prausa.

Uzbudljivo popodne u Premijer ligi: 'Đavoli' preokrenuli nakon 0:2, Palinja šokirao Emirejts i donio Fulamu bod
0
Uzbudljivo popodne u Premijer ligi: 'Đavoli' preokrenuli…
26.08.2023 18:02

Bez problema za Totenhem u Bornmutu: Prve pogotke za 'spurse' dali Medison i Kuluševski
0
Bez problema za Totenhem u Bornmutu: Prve pogotke…
26.08.2023 15:30

Na 0:2 povećao je Bouven u 58. minutu, a tek pet minuta kasnije uslijedio je novi pogodak - strijelac je bio Antonio. Poraz domaćih ublažio je Gros u 81. minutu.

"Čekićari" su nakon trijumfa nad Čelsijem pokazali i kvalitet protiv "galebova", a golove su postigli Vord Praus u 19, Boven u 58. i Antonio u 63. minutu, dok je poraz domaćina, prvi u šampionatu ublažio Gros u 81. minutu.

Rezultati:Bornmut - Totenhem 0:2,Čelsi - Luton 3:0,Brentford - Kristal Palas 1:1, Arsenal - Fulam 2:2, Mančester junajted - Notingem forest 3:2, Everton - Vulverhempton 0:1, Brajton - Vest Hem 0:3.

Sjutra:Šefild junajted - Mančester siti, Barnli - Aston vila, Njukasl - Liverpul.