Fudbaleri Totenhema stigli su u trećem kolu Premijer lige do druge ovosezonske pobjede.

Bez problema za Totenhem u Bornmutu: Prve pogotke za 'spurse' dali Medison i Kuluševski Foto: AFP

'Spursi' su na otvaranju današnjeg programa slavili na gostovanju Bornmutu, rezultatom 0:2 (0:1).

Gosti su do vođstva došli u 17. minutu - Sar je sjajno poslao loptu u prostor, a u mrežu je sproveo Džejms Medison. Bio je to njegov prvi gol u dresu Totenhema.

U nastavku, takođe prvi put u dresu londonskog kluba, gol je postigao i Kuluševski.

Rezultati: Čelsi - Luton 3:0, Bornmut - Totenhem 0:2.

Danas: Brentford - Kristal Palas, Arsenal - Fulam, Mančester junajted - Notingem forest, Everton - Vulverhempton, Brajton - Vest Hem.

Sjutra: Šefild junajted - Mančester siti, Barnli - Aston vila, Njukasl - Liverpul.