'Plavi' u finišu ostali bez pobjede, a onda je uslijedila nevjerovatna scena

(VIDEO) Skandal nakon derbija pod Goricom: Golman Budućnosti šakom udario saigrača

Nakon velikog derbija 32. kola Meridianbet Prve CFL između Budućnosti i Sutjeske (2:2) pod Goricom je došlo do nevjerovatne situacije.

Naime, nakon što su u 90. minutu ostali bez pobjede nad nikšićkim sastavom, domaći igrači su se - međusobno sukobili.

Tačnije, akteri incidenta bili su golman 'plavih' Đorđije Pavličić i njegov saigrač Igor Ivanović.

U jednom momentu, Pavličić je šakom udario Ivanovića, a potom otišao u svlačionicu.

Sve se dogodilo nakon što su navijači podgoričkog kluba uputili pogrdne riječi igračima, očigledno veoma nezadovoljni time što 'plavi' i dalje kaskaju za prvoplasiranim sastavom Dečića.

Situacija u redovima aktuelnog prvaka, po svemu sudeći, daleko je od dobre. Tako je, čini se, i na terenu - jer, u posljednja dva kola, Podgoričani su od mogućih šest bodova osvojili tek jedan.

Mornar sa desetoricom, Dečić je propustio dvije stopostotne šanse: Sutjeska u 90. minutu do boda u derbiju, Rudar sve bliži Drugoj CFL (UŽIVO)