Društvo

Novo nevrijeme u Podgorici, djelovi grada opet bez struje

Podgoricu je maločas pogodilo novo nevrijeme, a ni ovog puta nije proteklo bez nestanka struje.

Novo nevrijeme u Podgorici, djelovi grada opet bez struje Foto: Arhiva / Portal Analitika
Portal AnalitikaIzvor

Kako navode iz CEDIS-a, danas se dogodio ispad na trafostanici "PG 4".

Bez napajanja strujom su djelovi grada preko morače.

Kako navode iz CEDIS-a, bez snabdijevanja je trenutno dio Maksim zgrade, hram Hristovog vaskrsenja, "G" zgrada i zgrada iza nje, građevinska škola i objekti oko nje, mali soliteri ("tri kocke šećera"), dio Momišića - oko vrtića "Pčelica", te zgrade preko puta mašinske škole i zgrade iza Ministarstva odbrane.

Inače, u Podgorici i okolini u pojedinim je momentima, uz jaku kišu, padao i grad.

Portal Analitika