Portal AnalitikaIzvor
Kako navode iz CEDIS-a, danas se dogodio ispad na trafostanici "PG 4".
Bez napajanja strujom su djelovi grada preko morače.
Kako navode iz CEDIS-a, bez snabdijevanja je trenutno dio Maksim zgrade, hram Hristovog vaskrsenja, "G" zgrada i zgrada iza nje, građevinska škola i objekti oko nje, mali soliteri ("tri kocke šećera"), dio Momišića - oko vrtića "Pčelica", te zgrade preko puta mašinske škole i zgrade iza Ministarstva odbrane.
Inače, u Podgorici i okolini u pojedinim je momentima, uz jaku kišu, padao i grad.









