Nakon kašnjenja zbog nevrmena na San Siru, Milan upisao novu pobjedu

Fudbaleri Milana upisali su novi trijumf na startu drugog dana pete runde Serije A.

Nakon kašnjenja zbog nevrmena na San Siru, Milan upisao novu pobjedu Foto: ANSA

'Rosoneri' su protiv Verone slavili 1:0, no meč je ostao u sjenci velikog nevremena, zbog kojeg je početak kasnio gotovo 25 minuta.

Susret je odlučen već u osmom minutu, kada je odbrana gostiju pogriješila, a to su iskoristili Žiru i Leao, koji je bio i strijelac jedinog današnjeg pogotka.

Leće u finišu srušio Đenovu i domogao se druge pozicije, Krstoviću malo falilo za spektakularan pogodak