Mornar siguran u prvom meču: Pretežak posao čeka Berance u revanšu

Fudbaleri Mornara stekli su veliku zalihu u prvom duelu baraža za popunu Meridianbet Prve CFL. Barani su večeras pred svojim navijačima slavili protiv Berana, rezultatom 2:0 (1:0).

Mornar siguran u prvom meču: Pretežak posao čeka Berance u revanšu Foto: PA

Nakon 90 minuta fudbala na Topolici, može se reći kako su domaći sasvim zasluženo slavili, tako da Berance očekuje pretežak posao u revanšu. Ipak, treba pomenuti da su gosti bili prilično opasni u prvoj dijelu susreta.

Barani su poveli iz prve veće prilike na utakmici. U toku je bio sedmi minut – nakon lijepog solo prodora Škrijelja, lopta je došla do Rodnija koji je asistirao Raičeviću, a on pogodio mrežu.

Remi na Zlatici: Pljevljaci izjednačili u finišu, odluka pada pod Golubinjom
0
Remi na Zlatici: Pljevljaci izjednačili u finišu, odluka…
30.05.2023 20:50

Drugi pogotak vidjeli smo u 73. minutu. Nakon asistencije, Rodni je ovog puta bio u ulozi strijelca. Bio je to, kako se ispostavilo, i konačan rezultat.