Ljubljančani deklasirani na Novom Beogradu: Mega postigla čak 119 poena

U plej-ofu ABA lige gotov je i treći duel četvrtfinala.

Ljubljančani deklasirani na Novom Beogradu: Mega postigla čak 119 poena Foto: ABA

Sastav Mege je u dvorani "Ranko Žeravica" na Novom Beogradu bio nadmoćan protiv Cedevita Olimpije, trijumfujući rezultatom 119:98 (27:23, 30:29, 37:22, 25:24).

Ljubljančani su se dobro držali u prvom poluvremenu, ali su u trećoj četvrtini bili potpuno nadigrani, te je Mega na kraju stigla do nevjerovatnih 119 poena.

"Studenti" nakon vrhunskog izdanja poklekli u samom finišu: Crvena zvezda savladala SC Derbi
0
"Studenti" nakon vrhunskog izdanja poklekli u samom finišu:…
15.04.2024 20:02

Izuzetno izdanje 'plavih' na startu plej-ofa: Zadar razbijen u "Morači", sve riješeno u trećoj četvrtini, Božić potpuno zaustavljen
0
Izuzetno izdanje 'plavih' na startu plej-ofa: Zadar…
13.04.2024 20:56

Nikola Đurišić predvodio je pobjednički sastav sa 31 poenom, dok su u gostujućem timu Kobs i Stjuart postigli po 20.

Podsjetimo, bolji rival iz tog četvrtfinala u polufinalu će igrati protiv Crvene zvezde ili SC Derbija.

Posljednji duel prvog 'kruga' četvrtfinala slijedi preksjutra - tada će Partizan u Beogradu igrati protiv Igokee.

Budućnost – Zadar 100:69

Crvena zvezda – SC Derbi 83:81

Mega – Cedevita Olimpija 119:98

Partizan – Igokea (srijeda, 18:30)