Večerašnji program u plej-ofu Lige konferencija polako se bliži kraju, tako da je završeno još niz duela širom kontinenta.

Prvak Kosova razbio BATE, Lil u 89. minutu srušio hrabru Rijeku, Fiorentina poražena u Beču Foto: NK Rijeka

Ekipa Rijeke, koju je večeras u ulozi privremenog trenera predvodio naš Radomir Đalović u samom je finišu poražena od Lila u Francuskoj - 2:1 (1:1).

Riječane je u vođstvo doveo Pašalić u 24. minutu, da bi u finišu prvog poluvremena poravnao Žegrova. Da domaći revanš dočekaju uz prednost, pobrinuo se Joro u 89. minutu.

Naš reprezentativac Andrija Vukčević odigrao je 60 minuta za goste.

Kosovski Balkani je u Prištini bio ubjedljiv protiv bjeloruskog BATE Borisova - 4:1 (1:1). Gosti su poveli u 10. minutu golom Lapteva, ali je ekipa iz Suve Reke odigrala sjajno u nastavku, pri čemu je dva gola postigao Toljaj. Naš internacionalac Edvin Kuč odigrao je čitav meč za Balkani.

Ekipa Celja nije mogla do novog čuda – Slovenci su večeras u Tel Avivu poraženi od Makabija, rezultatom 4:1.

U jednom od derbija noći, Rapid je u Beču golom Grula iz penala trijumfovao protiv Fiorentine – 1:0 (1:0).

Sjajan meč viđen je u Bukureštu, gdje je Dinamo Kijev na kraju poražen od Bešiktaša, rezultatom 2:3 (0:1). Turci su do pobjede došli pogotkom Zajnutidinova u petom minutu nadoknade.

Teška katastrofa Partizana u Danskoj, Brejdablik slavio na gostovanju Strugi
0
Teška katastrofa Partizana u Danskoj, Brejdablik slavio…
24.08.2023 20:22

Het-trik Votkinsa: Vila razbila Hibse u britanskom okršaju, Ukrajinci izvukli remi sa dva igrača manje
0
Het-trik Votkinsa: Vila razbila Hibse u britanskom okršaju…
23.08.2023 20:37

Još jedan sastav iz Istanbula imao je blistavu noć – Fenerbahče je razbio Tvente (5:1), uz dva gola ‘rezerviste’ Kahvečija.

Dinamo Kijev – Bešiktaš 2:3

Balkani – BATE 4:1

Farul – Helsinki 2:1

Fenerbahče – Tvente 5:1

Levski – Ajntraht 1:1

Makabi Tel Aviv – Celje 4:1

Rapid Beč – Fiorentina 1:0

Sepsi – Bode Glimt 2:2