Salentini osvojili bod u Monci: Krstović pogodio, na kraju sačuvali bod

Naš napadač Nikola Krstović postigao je jedini gol u današnjem remiju Lećea na gostovanju Monci, u okviru četvrtog kola Serije A.

Salentini osvojili bod u Monci: Krstović pogodio, na kraju sačuvali bod Foto: US Lecce

Na kraju burnog meča u Lombardiji bilo je 1:1 (1:1).

Krstovićev gol vidjeli smo već u trećem minutu. Ovog puta, naš napadač pogodio je iz penala. Tako je utakmica u Monci bila treća Krstovićeva za Salentine, pri čemu je postigao isti broj golova.

Podsjetimo, prethodno je Krstović pogodio na debiju protiv Fiorentine u gostima, a potom i u uvodnom dijelu duela protiv Salernitane u Pulji.

No, u 24. minutu poravnao je Kolpani.

Leće je od 55. minuta ostao sa desetoricom na terenu, pošto je isključen Baskiroto, a uskoro se tresla mreža ekipe sa juga. No, nakon VAR provjere, gol Monce je poništen. Krstović je iz igre izašao u 78. minutu.

Od 85. minuta je i domaći sastav bio sa igračem manje, jer je tada isključen Kaldirola.

Rezultati: Juventus – Lacio 3:1, Inter – Milan 5:1, Đenova – Napoli 2:2, Kaljari – Udineze 0:0, Monca – Leće 1:1, Frozinone – Sasuolo 4:2.

Danas: Fiorentina – Atalanta, Roma – Empoli.

Ponedjeljak: Salernitana – Torino, Verona – Bolonja.

Tabela: Inter 12, Juventus 10, Milan 9, Leće 8, Napoli 7, Frozinone 7, Atalanta 6, Verona 6, Fiorentina 4, Bolonja 4, Torino 4, Đenova 4, Monca 4, Sasuolo 3, Lacio 3, Udineze 3, Salernitana 2, Kaljari 2, Roma 1, Empoli 0.