Da je tako, objavio je Vučić na Instagramu.
“Milan Knežević, u ime grupe Srba sa Cetinja, donio mi je na poklon sliku na kojoj je Cetinjski manastir, a ja sam mu se zahvalio što je sa nekoliko desetina Srba iz Crne Gore došao da prisustvuje velikom narodnom skupu "Srbija, moja porodica"”, stoji u objavi Vučića na toj društvenoj mreži.
Knežević se potom zahvalio Vučiću objavi na društvenoj mreži X.
“Hvala Srbima sa Cetinja koji su me zamolili da Vučiću u njihovo ime uručim sliku na kojoj je Cetinjski manastir. Cetinje je grad u kojem se nalazi Obilića poljana, u kojem je napisan “Gorski vijenac”, u kome se pjevalo “Onamo, 'namo”, u kome je neumrli duh srpstva i ujedinjenja istrajavao kroz vjekove tame”, naveo je Knežević.










