Šef Kluba odbornika DPS-a u Skupštini Glavnog grada Andrija Klikovac poručio je u objavi na mreži Iks ministarki javnih radova Majdi Adžović da su krenuli da grade bulevar a ne znaju đe će da ide kanalizacija.
“Ministarko Adžović, sve ste to lijepo rekli, naravno samo u teoriji, ali je problem što PES i Vas praksa uvijek demantuje. Krenuli ste da gradite bulevar, a ne znate đe će da ide kanalizacija. U rijeku je l”, upitao je Klikovac.
Prema njegovim riječima, planiraju gradnje zgrada bez rješenja za vodosnadbijevanje naselja, a tek ne postoji ni ideja za prečišćavanje otpadnih voda.
“Vi da poštujete standarde ne bi radili ovo što radite. Sprdate se sa građanima”, istakao je.
Nego, kako je dodao, otvoriće i ovu temu u lokalnom parlamentu, pa će pozvati i nju i stručnu javnost.
“PS – ne vršite pritisak na Vodovod Podgorice i zaposlene koji tamo rade – neće davati mišljenja onako kako je PES zamislio”, zaključio je Klikovac.










