Nakon uspješnog nastupa za Omoniju, sa kojom je osvojio kiparski šampionat, čeka ga novi angažman. Narednih dana biće poznato i u čijem ćemo ga dresu gledati predstojeće sezone.
Dok traje pauza u klupskom fudbalu, a oči ljubitelja tog sporta usmjerene su ka Mundijalu, Jovetić je ove sedmice bio sagovornik italijanskog lista Corriere della sera.
Jovetić je govorio o njegovoj bogatoj karijeri, ali i o reprezentaciji.
Pritom, on je istakao kako fudbal i dalje igra zbog - Crne Gore.
"Želim da odvedem Crnu Goru na Svjetsko ili na Evropsko prvenstvo. Zato i dalje igram", rekao je on.
Jovetić se osvrnuo i na to što su ga često u karijeri pratile povrede.
"Mentalno nije bilo lako. Ali kada se osvrnem iza sebe vidim veliku pobjedu, jer sam uprkos svemu uvijek ostajao na nogama. Mogao sam znatno ranije završiti karijeru, ali i dalje sam tu", dodao je on.










