Gotovo 17. kolo: Remi u Bijelom Polju, Korać nastavio da pogađa

Remijem u Bijelom Polju, danas je kompletirano 17. kolo Meridianbet Prve CFL.

Gotovo 17. kolo: Remi u Bijelom Polju, Korać nastavio da pogađa Foto: FSCG

U posljednjem duelu, koji je prvobitno odložen zbog snijega u Bijelom Polju, Jedinstvo i Petrovac podijelili su bodove, uz rezultat 1:1 (1:1).

Oba pogotka viđena su u prvom dijelu susreta, pri čemu su do vođstva došli Petrovčani. U 20. minutu, Joksimovićevu je mrežu pogodio Radoš Dedić.

Smjena na vrhu: Budućnost nakon goleade preuzela prvo mjesto, Sutjeska u nastavku stigla do boda protiv Dečića
0
Smjena na vrhu: Budućnost nakon goleade preuzela prvo…
26.11.2023 17:00

Jezero se učvrstilo na trećem mjestu: Raspucani Plavljani slavili u derbiju sjevera
0
Jezero se učvrstilo na trećem mjestu: Raspucani Plavljani…
27.11.2023 15:27

No, nije se dugo čekalo na izjednačenje - u 34. minutu poravnao je najbolji strijelac šampionata Žarko Korać, a to je bio njegov 12. gol u dosadašnjem toku sezone.

Petrovac je i dalje u sredini tabele, dok Jedinstvo sada ima tri boda više od posljednjeplasiranog Rudara.

Rezultati:

Arsenal – Mladost Donja Gorica 0:2 (0:1)

(0:1 – Abdulahi 30’, 0:2 – Maraš 58’)

Budućnost – Mornar 4:3 (2:2)

(1:0 – Almeida 4’, 1:1 – Seratlić 14’, 1:2 – Dubljević 24’, 2:2 – V. Adžić 28’, 3:2 – Mrvaljević 52’, 4:2 – Mrvaljević 64’, 4:3 - Ondong 68')

Sutjeska – Dečić 1:1 (0:1)

(0:1 - Božović 43' (11m), 1:1 - Matanović 63')

Jezero – Rudar 4:1 (2:1)

(1:0 - Tošković 4', 2:0 - Tošković 16', 2:1 - Golubović 32', 3:1 - Šimun 46', 4:1 - Senaga 55')

Jedinstvo – Petrovac 1:1 (1:1)

(0:1 - Dedič 20', 1:1 - Korać 34')

Tabela: Budućnost 35, Dečić 34, Jezero 28, Sutjeska 24, Mornar 23, Petrovac 20, Arsenal 18, Jedinstvo 15, Mladost Donja Gorica 14, Rudar 12.