Borusija se namučila, pa slavila golom u 88. minutu

Novu sezonu Bundeslige večeras je pobjedom otvorila i Borusija Dortmund.

Borusija se namučila, pa slavila golom u 88. minutu Foto: Kicker

No, za razliku od ostalih duela uvodnog kola, na Vestfalenu smo večeras ispratili tvrd meč, u kojem su 'milioneri' jedva stigli do pobjede nad Kelnom - 1:0 (0:0).

Meč je odlučen u 88. minutu, kada je Nmeča poslao loptu ka Malenu, a on matirao golmana gostiju Švabea.

Kiša golova u Njemačkoj: Lajpcig srušen na Bajareni, Gladbah u 96. minutu do boda u Bavarskoj, Štutgart nemilosrdan
0
Kiša golova u Njemačkoj: Lajpcig srušen na Bajareni…
19.08.2023 17:31

Počela Bundesliga: Sane pogađao dva puta, Kejn jednom uz asistenciju, Bajern lako slavio na Vezeru
0
Počela Bundesliga: Sane pogađao dva puta, Kejn jednom…
18.08.2023 22:28

Time je i završen drugi dan prvog kola Bundeslige, koji je obilježio trijumf Leverkuzena nad Lajpcigom (3:2).

Rezultati: Verder – Bajern 0:4, Volfzburg – Hajdenhajm 2:0, Hofenhajm – Frajburg 1:2, Augzburg – Menhengladbah 4:4, Štutgart – Bohum 5:0, Leverkuzen – Lajpcig 3:2, Dortmund – Keln 1:0.

Sjutra: Union Berlin – Majnc, Ajntraht – Darmštat.