Odigran odloženi meč 16. kola domaćeg šampionata

Barani stigli do nova tri boda: Rudar poražen na Topolici

U odloženom duelu 16. kola Meridianbet Prve CFL, fudbaleri Mornara večeras su upisali novi trijumf, i to nad Rudarom na Topolici, uz rezultat 2:1 (1:0).

Barani stigli do nova tri boda: Rudar poražen na Topolici Foto: Arhiva

U prvom dijelu igre, oba suparnika imala su prilika, a Rudar je primio gol u najgorem mogućem trenutku - u sudijskoj nadoknadi, Škrijelj je nakon lijepog prodora poslao loptu ka Marku Ćetkoviću, a on pogodio mrežu.

Tek što je drugo poluvrijeme počelo, Kalezić je bio u velikoj šansi i lijepo šutnuo, ali je golman Mornara Popović odlično odbranio.

Kraj niza pobjeda Dečića: Jezeru bod, Budućnost na minus jedan u odnosu na lidera
0
Kraj niza pobjeda Dečića: Jezeru bod, Budućnost na minus…
11.11.2023 20:30

Barani su udvostručili vođstvo u 54. minutu - ponovo je asistirao Škrijelj, nakon čega je Ondong Mba uklizao i poslao loptu u gol.

Rudar je smanjio u 72. minutu - nakon prekida, loptu je glavom u mrežu poslao Bakrač. Iako su Pljevljaci imali dovoljno vremena za drugi gol, večeras su na Topolici ipak ostali bez boda.

Budućnost - Jedinstvo 3:2 (1:0)

(1:0 - Brnović 31, 2:0 - Mrvaljević 60', 3:0 - Almeida 64', 3:1 - Korać 86', 3:2 - Korać 88')

Mladost Donja Gorica - Sutjeska 1:1 (0:0)

(1:0 - Milić 51', 1:1 - Krstović 69')

Petrovac - Arsenal 1:1 (1:1)

(1:0 - Babić 38', 1:1 - Đorđević 42')

Dečić - Jezero 0:0

Mornar - Rudar 2:1 (1:0)

(1:0 - Ćetković 45', 2:0 - Ondong Mba 54', 2:1 - Bakrač 72')

Tabela: Dečić 33, Budućnost 32, Jezero 25, Sutjeska 23, Mornar 23, Petrovac 19, Arsenal 18, Jedinstvo 14, Rudar 12, Mladost Donja Gorica 11.