Nemile scene na tribinama

Porazom od Andore (74:64) u osmini finala, Budućnost Voli je eliminisana iz Evrokupa.

Zvek u dvorani u Andori: Navijač Budućnosti vrijeđao Kobsa, Amerikanac mu nije ostao dužan (VIDEO) Foto: Foto: Morabanc Andorra
PobjedaIzvor

Osim loše igre u drugom poluvremenu, te velikih problema u skoku, meč u Andori će se pamtiti i po sukobu Džastina Kobsa i jednog navijača.

Naime, prilikom tajm-auta Aleksandra Džikića, nepuna tri minuta prije kraja treće četvrtine, jedan od navijača Budućnosti je prišao na dio tribine iza klupe, nagnuo se preko ograde i obratio se treneru "plavih", pokazujući prstom na Kobsa i govoreći nešto uvrijedljivo na njegov račun.

Kobs je to razumio i ušao u verbalni sukob sa navijačem, ali su ga zaustavili saigrači i Džikić, koji mu je govorio da sjedne.

Srećom, ubrzo je reagovala policija, koja je iz dvorane udaljila tog navijača i još dvojicu. Međutim, prilikom izlaska, navijač, koji je vrijeđao plejmejkera Budućnosti, nastavio je sa gestikulacijama prema Amerikancu, ali mu Kobs nije ostao dužan. Jedan drugom su pokazivali prstima da se nađu van dvorane!

Inače, nekoliko navijača podgoričkog kluba se pojavilo u dvorani u Andori, sa navijačkom parolom "Zvek", koja i najbolje objašnjava šta se sve dogodilo na ovoj utakmici, a Kobs je meč završio bez poena…