Utakmicama 20. kola, počelo je proljeće u Drugoj CFL, a na samom startu sastavi sa vrha nijesu prošli baš najbolje. Igrači Berana i Koma, naime, pretrpjeli su poraze.

Zeta u finišu do pobjede nad Beranama: Ekipe iz vrha poražene, Podgorica ubjedljiva u lokalnom derbiju Foto: arhiva

Fudbaleri Berana poraženi su u Golubovcima od Zete, rezultatom 1:0 (0:0). Lider je na Trešnjici srušen u samom finišu utakmice, pogotkom Petra Vukčevića u 84. minutu.

U lokalnom derbiju, Podgorica je bila ubjedljiva protiv Mladosti iz Donje Gorice, rezultatom 3:0 (1:0). U strijelce su se upisivali Radunović, Pavlićević i Ueda.

Posljednjeplasirani Otrant, na čijoj klupi je debitovao Dejan Vukićević, pogocima Dejana Pepića slavio je protiv Koma na Zlatici, rezultatom 1:2 (0:1).

Pogotkom Miloša Grbića u prvom minutu, Igalo je u primorskom derbiju u Radanovićima slavilo protiv Grblja – 0:1 (0:0).

U današnjem kolu, slobodna je bila ekipa Bokelja.

Rezultati: Zeta – Berane 1:0, Podgorica – Mladost Donja Gorica 3:0, Grbalj – Igalo 0:1, Kom – Otrant 1:2.

Tabela: Berane 32, Bokelj 30, Kom 30, Podgorica 29, Mladost Donja Gorica 23, Grbalj 22, Zeta 20, Igalo 19, Otrant 14.