Poslanica DPS Aleksandra Vuković-Kuč je kazala da je aktuelna vlast od te partije preuzela dobre stvari, ali i usavršila one loše.
“Šest godina su gospoda dobila priliku da pokažu šta umiju i kako će to što su bile greške Demokratske partije socijalista ispravljati, što su oni uradili. Ono što je bilo dobro, srećom, našu spoljnu politiku su preuzeli, ali s druge strane ono što je bilo loše su produbili", rekla je Vuković-Kuč na RTCG.
Umjesto da otklone stvari koje nijesu valjale u prethodnom sistemu, kaže poslanica, oni su ih usavršili.
"Uz to što je Demokratska partija socijalista sve vrijeme rasla sa modernom Crnom Gorom, na kraju bili smo i akteri i svjedoci svih važnih procesa, a uporno su se najavljivali neki "leševi koji će ispadati", ja mislim da i tužilaštvo i sudstvo treba da rade svoj posao", poručila je Vuković-Kuč.










