Veliki neredi, letjele stolice i kamenje

Haos u Tuzima: Sudija odlučio da se meč ne nastavi!

Neslavan kraj derbija. Utakmica 23. kola Telekom 1.CFL Dečić - Budućnost, pri rezultatu 0:1 (autogol Rudovića u 3. minutu), prekinuta je u 18. minutu, a nakon 36 minuta delegat utakmice Miodrag Gardašević zvanično je saopštio da se utakmica neće nastaviti.

Haos u Tuzima: Sudija odlučio da se meč ne nastavi! Foto: FSCG

Utakmica 23. kola Telekom Prve crnogorske lige, između fudbalera Dečića i Budućnosti, prekinuta je zbog incidenata na tribinama.

Sve je počelo nakon 18. minuta, kada su navijači gostiju, nezadovoljni jednom odlukom sudije Miloša Bešovića, počeli da ubacuju baklje i stolice na teren.

Nedugo zatim, na tribini na kojoj su bili smješteni navijači Budućnosti, došlo je do sukoba sa pristalicama domaćeg kluba, tokom kojeg su ka obje strane letjele stolice.

Nakon toga, policija je ispraznila tribinu, ali tada je došlo do novih sukoba. Naime, navijači Budućnosti, 'varvari', kamenicama su zasuli publiku na drugoj, glavnoj tribini stadiona u Tuzima.

Potom je došlo i do čarki na samom terenu među igračima dva kluba. Pojedini predstavnici oba kluba ubrzo su smirili situaciju.