Region

U Beogradu uhapšeni naši državljani: U kolima i stanu im pronađen kokain

Policija je u Beogradu uhapsila dvojicu crnogorskih državljana zbog posjedovanja kilograma kokaina i prodaje te droge, saopštilo je danas srpsko Ministarstvo unutrašnjih poslova.

U Beogradu uhapšeni naši državljani: U kolima i stanu im pronađen kokain Foto: Ilustracija / Nova
AgencijeIzvor

Sumnja se da su P. L. (26) i M. L. (31) duže vrijeme od za sada nepoznatih osoba nabavljali kokain koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ga prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.

Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i kod M. L. pronašla kesu sa oko 150 grama kokaina.

Pretresom stana koji je koristio M. L. pronađeno je još 850 grama kokaina i vaga za precizno mjerenje.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.

Portal Analitika