Telekom 1. CFL: Sutjeska nastavila pobjednički niz

Izvor

Sutjeska je na domaćem terenu savladala Mornar 2:1 i sada jedina ima stopostan učinak nakn iz tri utakmice. Mornar je poveo golom Danila Ćulafića u 64. minutu, izjednačio je Đorđe Šušnjar u 69, a pobjedu domaćinima na stadionu kraj Bistrice donio je Vladan Karadžić u 85. minutu.

U Radanovićima, Budućnost je golovima Darka Nikača u 2. i Stefana Mugoše u 41. minutu, pobijedila Grbalj 2:1. Jedini pogodak za domaće, postigao je Dragan Nikolić u 70. minutu.

Rudar je do drugog trijumfa sezone došao na Cetinju protiv Lovćena rezultatom 1:0. Odlučujući pogodak za pljevaljski tim postagao je Blažo Igumanović u 74. minutu.

I Čelik je u gostima pobijedio Mogren rezultatom 2:1. Vođstvo nikšićkom timu donio je Ilija Radović u 4. minutu. Izjednačio je Veselin Bojić u 28, da bi drugi trijumf Čeliku donio Predrag Videkanić u 31. minutu.

Mladost je na domaćem terenu u Podgorici, savaladala Petrovac 2:0. Poveli su golom Luke Rotkovića u 32. minutu, a pobjedu osigurali pogotkom Marka Šćepanovića u 51. minutu.

Nakon tri odigrana kola, Sutjeska je prva na tabeli Telekom 1. CFL sa devet bodova. Mladost je druga sa sedam, dok po šest imaju Budućnost, Čelik i Rudar.

Duel Jedinstva i Zete odgođen je zbog obaveza ekipe iz Golubovaca na evropskoj sceni.

Četvrto kolo igraće se već u subotu, a sastaće se: Budućnost – Mogren, Rudar – Grbalj, Zeta – Petrovac, Čelik – Mladost, Mornar – Lovćen i Jedinstvo – Sutjeska.