Portal AnalitikaIzvor
Kako javljaju čitaoci Portala Analitika, snabdijevanje električnom energijom ponovo je uspostavljeno u centru grada.
Podsjetimo, struje nije bilo i u dijelu Momišića i Malog brda, naselju kod Vezirovog mosta, Zagoriču, te Zlatici, Staroj Zlatici, Smokovcu i dijelu Rogama.
Bez napajanja su ostali i potrošači u dijelu Kuča, a preciznije u mjestima Peuta, Gornja i Donja Vrbica, Sjenice i na dijelu Meduna.










