Podgorica

Bez napajanja električnom energijom potrošači bili sat i po

Struja počela da se vraća: Ponovo je ima u centru Podgorice

Struja je počela da se vraća, nakon što je oko 14 sati i 30 minuta nestala u više podgoričkih naselja. 

Struja počela da se vraća: Ponovo je ima u centru Podgorice Foto: Media Biro
Portal AnalitikaIzvor

Kako javljaju čitaoci Portala Analitika, snabdijevanje električnom energijom ponovo je uspostavljeno u centru grada. 

Podsjetimo, struje nije bilo i u dijelu Momišića i Malog brda, naselju kod Vezirovog mosta, Zagoriču, te Zlatici, Staroj Zlatici, Smokovcu i dijelu Rogama.

Bez napajanja su ostali i potrošači u dijelu Kuča, a preciznije u mjestima Peuta, Gornja i Donja Vrbica, Sjenice i na dijelu Meduna. 

Portal Analitika