Budva će dočekati Zetu, a dešavanja će pratiti i fudbaleri Ibra

Sjutra pada odluka: Ko će u Drugu CFL - ovo su sve moguće kombinacije

Na budvanskim Lugovima sjutra će pasti odluka o tome koje će dvije trećeligaške ekipe sljedeće sezone igrati u Drugoj CFL.

Sjutra pada odluka: Ko će u Drugu CFL - ovo su sve moguće kombinacije Foto: PA

U posljednjoj utakmici baraža, Budva će dočekati Zetu, a dešavanja na primorju pratiće i fudbaleri Ibra.

Podsjetimo, u prvom meču baraža, Zeta i Ibar su remizirali na Trešnjici (0:0), da bi Golubovčani bili bolji prilikom izvođenja penala (5:3). U drugom duelu u Rožajama, Ibar i Budva su takođe podijelili bodove (1:1), a onda su domaći bili uspješniji prilikom izvođenja penala (8:7).

Stoga je poznato kakve su sve mogućnosti u igri uoči posljednje utakmice, a opširnije o svakoj pročitajte u nastavku.

Pobjeda Budve nakon 90 minuta - Zeta bi ostala trećeligaš, a u Drugoj CFL igrali bi Budva i Ibar.

Pobjeda Zete nakon 90 minuta - Budva bi ostala trećeligaš, a Zeta i Ibar bi se vratili u Drugu CFL.

Pobjeda Budve nakon izvođenja penala - Sve bi se u tom slučaju zakomplikovalo. Jer, sve tri ekipe imale bi jednak broj bodova i na kraju bi o putnicima u viši rang odlučivala gol razlika. Ako i gol razlika bude ista u slučaju dvije ekipe, onda bi se gledao broj postignutih golova u gostima. U najkraćem, Budva bi u ovoj varijanti sigurno išla dalje, dok bi Zeta i Ibar zavisili od gol razlike - Golubovčani trenutno imaju gol razliku 0:0, a Rožajci 1:1.

Pobjeda Zete nakon izvođenja penala - Budva bi ostala trećeligaš, a u Drugoj CFL bi igrali Zeta i Ibar.

Sjutrašnji susret u Budvi počeće u 17:30 časova.