Ludnica na San Siru

Šest golova i veliki preokret Milana protiv Juventusa

Fudbaleri Milana savladali su ekipu Juventusa nakon preokreta rezultatom 4:2, u okviru 31. kola italijanske Serije A.

Šest golova i veliki preokret Milana protiv Juventusa Foto: manca
Antena MIzvor

Izabranici Stefana Piolija su uspjeli da na nestvaran način stignu do trijumfa protiv velikog rivala.

Domaći su nadoknadili zaostatak od 0:2 za samo pet minuta.

Na San Siru viđena su dva potpuno različita poluvremena.

Prvi dio bio je ekstremno dosadan, bez mnogo šansi i uzbuđenja, da bi odmah u nastavku susreta uslijedio spektakl i čak pet pogodaka u kratkom vremenskom intervalu.

Tačku na kolaps šampiona Italije stavio je Ante Rebić u 80. minutu, nakon velike greške Danila, a potom i dodavanja Bonaventure.

Juventus je ovim porazom propustio šansu da dodatno uveća prednost u odnosu na Lacio, koji je nešto ranije izgubio od Lećea 2:1.

Branilac trona je ostao na 75 bodova, sedam više od Rimljana.

Milan je 14. pobjedom u sezoni preskočio Romu i Napoli i sa 49 bodova drži peto mjesto.