Savić srećan zbog golova; Radulović: Utakmica je ispunila cilj

Ko zna koji put je Stefan Savić povukao Crnu Goru. Kapiten je postigao dva gola i spasio ekipu poraza.

Savić srećan zbog golova; Radulović: Utakmica je ispunila cilj Foto: Pobjeda
PobjedaIzvor

''Zadovoljan sam reakcijom u drugom poluvremenu. Šokirao nas je drugi primljeni gol, ali ekipa je vjerovala. Slovačka ima svoju ideju, jako su dobra ekipa, krasi ih pas igra i nije bilo lako odgovoriti im na pravi način. Snašli smo se u posljednjih dvadesetak minuta. Presrećan sam zbog svojih golova. Ne deševa se često da štoper bude dvostruki strijelac. Polako ugrožavam naše napadače'' našalio se Savić, uz opasku da će ,,sokoli“ u neđelju igrati na pobjedu protiv Slovenije u Ljubljani.

Selektor Miodrag Radulović poslije utakmice pod Goricom kazao je da je utakmica je ispunila cilj.

''Imali smo više šuteva, jeftino primili golove, a nismo zaslužili da bude 0:2. Zadovoljan sam zalaganjem, vidio sam karakter kod igrača, to me posebno raduje'' kazao je Radulović.

Ono najbolje od ,,crvenih“ viđeno je u posljednjih pola sata.

''Slovačka je tim koji ima golmana iz Mančester junajteda, lijevog beka iz Fejnorda, štopera iz Intera, vezistu Lobotku, jednog od najboljih u Seriji A... Mi smo se u drugom poluvremenu protiv takve ekipe vratili nakon 0:2, da budemo agresivniji i bolji na terenu'', rekao je Radulović.

Crna Gora će u neđelju protiv Slovenije u Ljubljani zaključiti fudbalsku godinu.

''Pokušavamo da svima pružimo šansu, da tačno znamo na čemu smo. Savić je pokazao koliko nam znači - dao je dva gola i kompletan njegov angažman potvrdio je da smo bez njega bili veoma hendikepirani u Ligi nacija'', zaključio je Radulović.