'Rosoneri' sigurni, porazi Rome i Atalante u gostima

Počelo je drugo kolo Serije A - Milan je trijumfovao, a Atalanta i Roma su doživjeli poraze u gostima.

'Rosoneri' sigurni, porazi Rome i Atalante u gostima Foto: ANSA

Milan je večeras bio boljii od Torina, rezultatom 4:1, uz dva gola iz penala Žirua, te po pogodak Pulišića i Ernandeza.

Roma je poražena u Veroni - 2:1. Domaći su u prvom dijelu stigli do dva gola viška, golovima Dude i Ngongea. U nastavku je 'vučica' smanjila zaostatak golom Auara, a ni to što je Verona u posljednjih desetak minuta, po isključenju Hiena, bila sa igračem manje, nije im pomoglo da dođu do boda.

Atalanta je istim rezultatom poražena u Frozinoneu, a Monca je pred svojim navijačima slavila nad Empolijem - 2:0.

Rezultati: Frozinone – Atalanta 2:1, Monca – Empoli 2:0, Verona – Roma 2:1, Milan - Torino 4:1.

Sjutra: Juventus – Bolonja, Fiorentina – Leće, Lacio – Đenova, Napoli – Sasuolo.

Ponedjeljak: Salernitana – Udineze, Kaljari – Inter.