Zabava

"Zajedno smo slavili muziku, kulturu i, naravno, vašu nezavisnost"

Riki Martin: Crna Goro hvala, šaljem vam mnogo ljubavi i vratiću se

Biraću da se sjećam samo nevjerovatne energije koju sam osjetio od svih vas.

Riki Martin: Crna Goro hvala, šaljem vam mnogo ljubavi i vratiću se Foto: Portal Analitika
Portal AnalitikaIzvor

To je poručio pop muzičar Riki Martin nakon koncerta u Podgorici, održanog 21. maja.

"Publika je bila tako topla i puna ljubavi", istakao je on.

Riki Martin dodaje kako je i dalje pod utiskom.

"Zajedno smo slavili muziku, kulturu i, naravno, vašu nezavisnost", naglasio je on.

"Hvala vam mnogo na pozivuu. Šaljem vam puno Ijubavi i sigurno ću se vratiti. Hvala. Hvala. Hvala", naveo je on.

Podsjetimo, Riki Martin nastupio je pred 18.000 posjetilaca na Trgu nezavisnosti. Publika je prisustvovala spektakularnom nastupu, a među njima je bilo i onih koji su došli iz inostranstva.

Izuzetnu atmosferu nakratko je 'poremetio' suzavac koji je bačen nedaleko od bine, ali prekid nije potrajao.

U tom momentu, muzičar je kratko napustio pozornicu, a potom se vratio na nju. Prema pisanju američkih medija, on je to učinio iako su članovi njegovog tima savjetovali da se ne vraća na binu iz bezbjednosnih razloga.

Spektakl svjetskog formata u Podgorici uz kraći prekid zbog suzavca: Riki Martin priredio impozantan šou (FOTO/VIDEO)
22
Spektakl svjetskog formata u Podgorici uz kraći prekid zbog…
21.05.2026 22:30
O suzavcu u Podgorici jutros pišu i američki mediji: "Uprkos savjetima tima, Riki Martin odlučio da se vrati na binu"
8
O suzavcu u Podgorici jutros pišu i američki mediji:…
22.05.2026 11:13

 

Portal Analitika