Remi Atalante i Juventusa

U poslednjoj utakmici 25. kola Serije A Atalanta i Juventus u Bergamu su podijelili bodove.

Remi Atalante i Juventusa Foto: premiereseason.com
SportklubIzvor

Rezultat je bio 1:1. Velika borba vodila se u Bergamu. Borba vrijedna Lige šampiona, pošto su oba kluba u grčevitoj borbi za četvrtu poziciju. Juventus je bio većim dijelom bolji rival.

Imala je "Stara dama" neke veoma zrele šanse, od toga najbolju u 56. minutu kada je Dušan Vlahović iz sjajne pozicije šutirao na odbijenu loptu u sjajnog golmana Sportijela.

Ti promašaji su kažnjeni u 76. minutu kada je Ruslan Malinovski doveo Atalantu u vođstvo. Djelovalo je da će tri boda ostati u Bergamu i da će preuzeti četvrtu poziciju. Međutim, to je u trećem minutu nadoknade spriječio Danilo i donio zlata vrijedan bod Juventusu.