Real ubjedljiv, Modrić postigao sjajan gol

Fudbaleri madridskog Reala očekivano su u 21. kolu La lige slavili nad Elćeom, rezultatom 4:0 (3:0). Tako ekipa Karla Anćelotija sada zaostaje osam bodova u odnosu na vodeću Barselonu.

Real ubjedljiv, Modrić postigao sjajan gol Foto: Marca

Madriđani su poveli u osmom minutu, nakon sjajnog prodora Asensija, koji je bio i strijelac.

U 31. minutu, Roko je u svom šesnaestercu igrao rukom, a penal je iskoristio Benzema. Novi penal vidjeli smo u sudijskoj nadoknadi prvog dijela, kada je Gonzalez faulirao Rodriga, a Benzema još jednom pogodio mrežu.

Konačan rezultat je u 80. minutu postavio Luka Modrić. Hrvatski napadač, koji je u 69. minutu ušao u igru, nakon asistencije Kamavinge, raspalio je loptu sa ivice šesnaesterca - pravo u rašlje suparničkog gola.