Druga CFL

U Bijelom Polju večeras je odigran derbi proljećne polusezone u Drugoj CFL, u kojem su domaće Jedinstvo i Arsenal podijelili bodove - 1:1 (0:0). Na taj način, razlika između vodećeg Jedinstva i Tivćana i dalje iznosi tri boda, te se očekuje velika borba do kraja za plasman u Prvu CFL.

Razlika ostala ista: Veliki derbi u Bijelom Polju završen bez pobjednika, Tivćani do boda u finišu nadoknade Foto: screenshot

Meč u Bijelom Polju odigran je pred punim tribinama, a sve do finiša gotovo da nije bilo uzbuđenja.

Veliko slavlje nastalo je u 78. minutu, kada je 'rezervista' Aldin Mušović doveo domaće u vođstvo. Ipak, u momentima kada su svi očekivali posljednji sudijski zvižduk, u trećem minutu nadoknade, gol gostima donio je Vladan Kordić, i to 'makazicama'.

Ranije tokom dana, odigrana su i ostala četiri duela 28. kola.

Bokelj i OFK Titograd u Kotoru su podijelili bodove (1:1).

Kiks Kotorana iskoristila je Mladost, koja je u Donjoj Gorici bila bolja od Igala – 1:0.

Grbalj je u Radanovićima bio bolji od Koma, rezultatom 2:1, a Cetinje je slavilo protiv Berana (2:0).