Razdor u Portugalu: Ronaldo prijetio kako će napustiti Katar?

U selekciji Portugala, uprkos sjajnom izdanju nad Švajcarskom (6:1), situacija baš i nije naročito sjajna. To se makar može zaključiti iz pisanja portugalskog lista Record.

Razdor u Portugalu: Ronaldo prijetio kako će napustiti Katar? Foto: AFP

Pomenuti sportski medij danas donosi informaciju kako je unutar selekcije došlo do potpunog razdora između najveće zvijezde Kristijana Ronalda i selektora Fernanda Santoša.

"Ronaldo je zaprijetio da će napustiti reprezentaciju i vratiti se u Portugal", navodi taj list, dodajući kako se sve dogodilo kada je napadač saznao da neće biti u startnih 11 na susretu protiv Švajcaraca.

Umjesto Ronalda, tu je utakmicu počeo 21-godišnji špic Benfike Gonsalo Ramos i iskoristio je na nevjerovatan način - dao je tri gola, pri čemu je i asistirao kod još jednog pogotka. Ronaldo je, sa druge strane, na terenu proveo završnih dvadesetak minuta.

Ramos zaigrao umjesto Ronalda i za 50 minuta dao tri gola: Ovo je bio treći het-trik na posljednja dva Mundijala
0
Ramos zaigrao umjesto Ronalda i za 50 minuta dao tri gola:…
06.12.2022 21:37

Moćni Portugal ide na Maroko: Debakl Švajcarske, blistao Ramos, upisao je tri gola i asistenciju