U Drugoj CFL na programu je bilo drugo kolo

Preokret Berana, Mladost bolja od Cetinja, minimalac Jedinstva

Fudbaleri Berana, Mladosti iz Donje Gorice, Jedinstva i Igala upisali su pobjede u drugom kolu Druge CFL.

Preokret Berana, Mladost bolja od Cetinja, minimalac Jedinstva Foto: Foto: FSCG

Fudbaleri Berana trijumfovali su na gostovanju Grblju, rezultatom 3:2. Oni su do prednosti došli nakon potpunog preokreta u nastavku, pri čemu su domaći - zbog dva crvena kartona - meč priveli kraju sa devet igrača. Tri boda gostima obezbijedio je Vulević, koji je u drugom dijelu igre postigao dva pogotka.

Drugu pobjedu je upisala i Mladost iz Donje Gorice i to protiv Cetinja. Junak je bio Siniša Stanisavić koji je zatresao mrežu u četvrtom minutu nadoknade.

Jedinstvo je minimalnim rezultatom pobijedilo Kom 1:0. Čovjek odluke bio je je Orhan Hajrović, koji je pogodio u 26. minutu. Meč će se pamtiti po tome , što je prvi put utakmica u Bijelom Polju odigrana pod reflektorima.

Na "Solilima" je odlučio pogodak Bojana Bigovića u 54. minutu. Igalo je tako upisalo prvu pobjedu, dok je OFK Titograd doživio i drugi poraz.

Jedini meč na kojem nije bilo golova odigran je u Kotoru, gdje su se u lokalnom derbiju sastali Bokelj i Arsenal.

Grbalj - Berane 2:3 (2:1)
Jedinstvo - Kom 1:0 (1:0)
Mladost - Cetinje 1:0 (0:0)
Igalo - Titograd 1:0 (0:0)
Bokelj - Arsenal 0:0