Budućnost upisala četvrti uzastopni trijumf

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su danas u Beranama plavsko Jezero 2:0, u premijernom meču osmog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Ilustracija Foto: FK Budućnost
Ilustracija

Zvanični šampion do pobjede, pete ove sezone, došao je golovima Vasilija Terzić u 42. i Draška Božovića u 85. minutu iz jedanaesterca.

Poslije prvog poluvremena, prednost pred svojim navijačima imaju Sutjeska i Rudar.

Sutjeska u Nikšiću, u derbiju kola, golovima Vladana Bubanje u 10. i Boža Markovića u 26. minutu, vodi protiv Podgorice 2:0.

Lider šampionata u 12. minutu nije realizovao jedaanesterac, odnosno šut Šalete Kordića završio je pored gola.

Rudar u Pljevjima ima prednost u duelu sa Iskrom od 2:0.

Strijelci za Rudar bili su Vuk Striković u 14. i Mljan Vlaisavljević u 45. minutu.

U 18 sati počeće duel Zete i Petrovca u Golubovcima, dok će se u 20 sati u Tuzima sastati Dečić i OFK Titograd.