Portal AnalitikaIzvor
Struje nije bilo od 15 časova, dok je redovno snabdijevanje uspostavljeno nakon više od sat i po vremena.
Kako su kazali iz CEDIS, razlog nestanka je bio ispad na KB "Gorica 2".
Gdje je došlo do prekida snabdijevanja električnom energijom, pročitajte u linku ispod.









