Baraž za popunu Druge CFL počeo je pobjedom ekipe Internacionala, koja je večeras u Podgorici bila bolja od Ibra, rezultatom 4:1 (2:0).

Podgoričani napravili veliki korak ka Drugoj CFL: Ibar krenuo teškim porazom, u nedjelju će igrati pod imperativom Foto: PA

Sastav iz Podgorice time je napravio veliki korak ka istorijskom plasmanu u Drugu CFL.

Prvak lige Centar poveo je već u petom minutu preko preko Hosona, a na 2:0 je u 31. minutu povećao Mujović, lobom iz slobodnog udarca sa gotovo 25 metara.

Tek što je nastavak počeo, domaći su proslavili i treći gol – strijelac je bio Tomić, i to iz penala u 49. minutu. Taj je rezultat bio na snazi 10 minuta, a onda je zaostatak Rožajaca ublažio Murić. Nijesu gosti imali snage za drugi gol, ali jesu igrači Internacionala za četvrti - u trećem minutu sudijske nadoknade, strijelac je bio Perišić.

Baraž će biti nastavljen u nedjelju, kada će Ibar u Rožajama dočekati Lovćen. Izlišno je i napominjati kako Rožajci taj meč dočekuju pod imperativom pobjede, jer bi ih svaki drugačiji scenario ostavio u Trećoj CFL, i to treću sezonu zaredom.