Podgorica odoljela lideru, Bokelju bod u Ulcinju, Mladost bolja od Koma

Svi mečevi 21. kola Druge CFL odigrani su danas, a vodeći tandem osvojio je po bod. Tri od četiri utakmice završene su remijem.

Podgorica odoljela lideru, Bokelju bod u Ulcinju, Mladost bolja od Koma Foto: PA

Vodeća ekipa Berana nije uspjela da dođe do prve proljećne pobjede, pošto je danas pred svojim navijačima remizirala protiv Podgorice - 0:0.

No, Beranci će ostati na prvoj poziciji, pošto je Bokelj takođe odigrao neriješeno, i to na gostovanju Otrantu - 1:1 (0:0). Ulcinjani su poveli preko Rudovića, a bod gostima donio je Niković.

U gradskom okršaju na DG areni, Mladost iz Donje Gorice bila je bolja od Koma - 3:1 (1:1).

Domaćin je poveo preko Perovića u 3. minutu, a izjednačio je Bulatović u 24. Pobjedu domaćinu donijeli su Ondong i Dos Santos u drugom poluvremenu.

Današnji niz remija zaključen je u Igalu, gdje je istoimeni domaćin protiv Zete igrao 1:1 (0:0). Igalo je do vođstva doveo Maraš iz penala u 47. minutu, a gosti su do boda stigli pogotkom Filipovića u 85. minutu.

Rezultati: Berane - Podgorica 0:0, Otrant - Bokelj 1:1, Mladost Donja Gorica - Kom 3:1, Igalo - Zeta 1:1.

Tabela: Berane 33, Bokelj 31, Podgorica 30, Kom 30, Mladost Donja Gorica 26, Grbalj 22, Zeta 21, Igalo 20, Otrant 15.