Pobjeda za kraj upješne godine!

Izvor

Prvo poluvrijeme na gradskom stadionu bilo je veoma slabo, prva prava prilika viđena je tek u 22. minutu i to od strane gostiju. Prvu šansu za Crnu Goru imao je Đalović u 28., a dva minuta kasnije makedonski sudija nije svirao čist penal za domaćina, kada je u šesnaestercu srušen napadač Rijeke.

U nastavku mnogo bolja igra ’’crvenih’’. Meč je obilježio projektil Luke Pejovića u 62. minutu za vođstvo Crne Gore od 1:0. Nastavili su naši sa dominacijom i napadima, što je rezultairalo novom pogotku. Ovaj put strijelac je bio rezervista Fatos Bećiraj glavom u 73. minutu.

Do kraja meča Vukčević i drugovi su odlično kontrolisali igru i priveli duel kraju kako treba.Za pohvalu je i solidan broj navijača koji su po hladnom i kišovitom danu, u malo neobičnom terminu, došli da podrže i pozdrave svoje ljubimce. Dakle, do marta sljedeće godine kada su u planu dvije nove prijateljske utakmice, crnogorski fudbaleri idu na zaslužen odmor. A onda ono glavno zakazano je za jun 2011. kada četa Zlatka Kranjčara dočekuje Bugarsku u odlučujućem meču u kvalifikacijama.