Pobjeda Bokelja na Starom aerodromu

Fudbaleri Bokelja pobijedili u podgoričkom naselju Stari aerodrom ekipu OFK Titograda 3:0, u prvom kolu Amplitudo Druge lige.

Pobjeda Bokelja na Starom aerodromu Foto: Ilustracija

Dvostruki strijelac u pobjedi kotorskog tima bio je Kristijan Škrelja u 16. i 38, a pogodio je i Nikola Braunović u 90. minutu.

Kom je na Zlatici, golovima Boža Osmajlića u 12. i Kristijana Filipovića u 58. minutu, savladao Grbalj 2:0.

Minimalan trijumf zabilježilo je Berane, koje je na svom stadionu slavilo protiv Cetinja 1:0.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Brazlac Savio Oliveira Dos Santos u 65. minutu.

Pobjede su upisali i fudbaleri tivatskog Arsenala i Mladosti iz Donje Gorice.

Arsenal je u Tivtu savladao Jedinstvo 2:1.

Bjelopoljski tim poveo je golom Bojana Vlaovića u 3. minutu. Izjednačio je Ivan Bulatović u 37, a pobjedu domaćinu donio je Jasmin Muhović, pogotkom u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Mladost, koja je debitovala u drugoligaškom takmičenju, savladala je kao gost Igalo 2:1, golovima Željka Krstovića u 19. iz jedanaesterca i Siniše Stanisavića u 30. minutu.

Jedini pogodak za domaćina postihao je Bojan Bigović u 77. minutu.