Plavo bijeli slavili i drugi put protiv "studenata"

Košarkaši Budućnosti odnijeli su novu pobjedu. Naime, plavo bijeli slavili i drugi put protiv KK Studentski Centar

Plavo bijeli slavili i drugi put protiv "studenata" Foto: Tviter

Studentski centar je nametnuo izuzetno jak ritam u prvoj četvrtini i popularni "studenti" su vodili rezultatom 17:5 ali su plavo bijeli ipak uspjeli da se vrate u prvoj četvrtini koja je završena neriješeno - 21:21.

U drugoj četvrtini ekipa Budućnosti je u početku nametnula svoj ritam i rezultatski se odvojila. Plavo bijeli su dobili četvrtinu sa deset poena razlike pa se na odmor pošlo sa rezultatom 45:35.

U trećoj četvrtini naši momci su držali kontrolu i održavali prednost tokom svih 10 minuta. U poslednju dionicu se ušlo sa rezultatom 65:50.

U poslednjoj četvrtini je napravljena najveća razlika i naš tim je na kraju slavio rezultatom 89:61.

Najefikasniji je bio Ejim sa 18, Danilo Nikolić 17, Ivanović 13, Cobbs 11 i Vaughn 10 poena. Upisalo se svih 10 igrača koji su ulazili u igru. Popović je dao 6, Zoran Nikolić 5, Žugić 4, Šehović 3 i Apić 2 poena. Danilo je imao 10 skokova, Zoran 9 dok je Ivanović uhavatio 6 lopti. Najbolji asistent u našim redovima bio je Ejim sa 3 asistencije.