Plavi u finišu ostali bez pobjede

Košarkaši Budućnosti Voli poraženi su na gostovanju Unikahi 91:87 u trećem kolu B grupe Evrokupa.

Plavi u finišu ostali bez pobjede Foto: Evrokup
Portal Analitika/sportski portaliIzvor

“Plavi” su odigrali odlično većim dijelom meča, ali su u finišu domaći serijom trojki uspjeli da preokrenu i dođu do trijumfa.

Budućnost je briljantno odigrala u prvom poluvremenu, imala i 40:24 u jednom trenutku, ali je dozvolila domaćem timu da u finišu smanji na minus osam.

Sastav iz Malage je držao Alonso, koji je pogodio četiri trojke u uvodnih 20 minuta.

U nastavku je Unikaha konstantno prijetila Podgoričanima, a prvi put povela u posljednjoj četvrtini kod rezultata 68:67.

Iako su naši momci brzo vratili prednost, nisu imali rješenje za raspucanog Vačinskog, koji je pogodio tri trojke u posljednjem periodu.