• Portal Analitika/
  • Sport /
  • Fudbal /
  • Bokelj i Otrant i dalje su na dva boda razlike: Podgorica grabi ka baražu, u donjem dijelu tabele nema nikakvih promjena

Nakon 30. kola Druge CFL, Bokelj i Otrant i dalje nastavljaju borbu za prvo mjesto, a Podgorica je nadomak baraža za popunu Prve CFL. Sastavi koji se bore za opstanak doživjeli su nove poraze.

Bokelj i Otrant i dalje su na dva boda razlike: Podgorica grabi ka baražu, u donjem dijelu tabele nema nikakvih promjena Foto: FSCG

Bokelj je večeras u Danilovgradu opravdao ulogu favorita protiv Iskre, uz rezultat 0:2 (0:2). Kotorani su poveli već u četvrtom minutu golom Morija, a njihovo je vođstvo udvostručio Vukčević u finišu prvog poluvremena. Iako su gosti veći dio drugog poluvremena odigrali sa desetoricom, nije se to odrazilo na rezultat.

I sastav Otranta danas je ostvario novu pobjedu, možda i ubjedljiviju nego što se očekivalo. Ulcinjani su na gostovanju Grblju trijumfovali rezultatom 0:4 (0:2). U prvom poluvremenu vidjeli smo dva gola Kristijana Škrelje, a u nastavku Halila Muharemovića i Stefana Vica.

Podgorica grabi ka baražu za popunu Prve CFL. I oni su slavili istim rezultatom kao Otrant, i to na gostovanju Internacionalu - 0:4 (0:2). Po jedan gol postigli su Vračar, Pavlićević, Jovičić i Kopitović.

Igrači Igala mogu da odahnu što se tiče borbe za opstanak - sada su prilično bezbjedni, i to pošto su trijumfovali nad Komom - 2:0 (0:0). Pobjedu Igaljanima donijeli su Stanisavić i Kordoba, koji su pogađali u 73. i 76. minutu.

Lovćen i Berane odigrali su 0:0, pri čemu smo na Ćemovskom polju vidjeli dva odbranjena penala. U prvom dijelu, golman gostiju Aković odbranio je jedanaesterac Filipu Vujoviću, da bi se u 85. minutu 'revanširao' čuvar mreže Cetinjana Vuko Vujović, koji je zaustavio Vulevićev šut sa 'bijele tačke'.

Grbalj - Otrant 0:4

Igalo - Kom 2:0

Lovćen - Berane 0:0

Internacional - Podgorica 0:4

Iskra - Bokelj 0:2