Razlika između dvije vodeće ekipe sada iznosi dva boda

Novi poraz fudbalera Bokelja i remi vodećeg Otranta donijelo je 32. kolo Druge CFL. Oba kluba sa dna tabele ostvarila su pobjede.

Otrant nije iskoristio kiks Bokelja: I Ulcinjani bez pobjede, Beranci iznenadili, Kom na rubu opasne zone Foto: UGC

Kotorani, koji su do prošlog kola bili na prvom mjestu, pretrpjeli su drugi poraz u nizu, i to u Igalu. Od Bokelja je tamo bolji bio istoimeni domaćin, rezultatom 1:0 (1:0). Meč je odlučen u 26. minutu, kada je Stanisavić matirao Spasojevića.

Kiks glavnih konkurenata, međutim, nijesu na najbolji način iskoristili igrači Otranta. Ulcinjani su remizirali sa Iskrom u Danilovgradu, rezultatom 0:0, pa sada imaju dva boda više od kotorskog sastava.

Internacional još nije otpisan iz borbe za opstanak. Podgoričani su u Radanovićima bili bolji od Grblja, rezultatom 1:2 (1:1). Internacional je poveo pogotkom Rakočevića, zatim je njihov igrač Kumburović pogodio sopstvenu mrežu, a meč je riješen golom Vukanića.

Kom je sada na samo bod iznad Internacionala. Zlatičani su, prilično neočekivano, pred svojim navijačima poraženi od posljednjeplasiranih Berana - 2:3 (1:2). Barac i Pejović bili su strijelci za domaće, dok je kod gostiju briljirao 'rezervista' Đukić. On je u igru ušao u 12. minutu, nakon povrede Osmajlića, i postigao čak tri pogotka.

Na Ćemovskom polju su Lovćen i Podgorica podijelili bodove - 1:1 (0:0). Strijelac za Lovćen bio je Kacić, a za Podgoricu Mrvaljević. Pritom, oba gola bila su sa 'bijele tačke' u razmaku od četiri minuta.

Grbalj - Internacional 1:2

Igalo - Bokelj 1:0

Lovćen - Podgorica 1:1

Iskra - Otrant 0:0

Kom - Berane 2:3