Podjela bodova na Sent Džejms parku

Njukasl i Lids i dalje bez pobjede

Njukasl i Lids remizirali su u uvodnoj utakmici petog kola Premijer lige (1:1). Na taj način, oba sastava i dalje su bez upisane pobjede u novoj sezoni.

Njukasl i Lids i dalje bez pobjede Foto: Leeds United

Sjajno je bilo prvo poluvrijeme, a prvi su do prednosti došli gosti. Bamford je centrirao, a jako lijep gol postigao je Rafinja.

Ipak, u samom finišu prvog dijela, 'svrake' su stigle do poravnanja. Strijelac je bio Alan Sen-Maksimilijan.

U nastavku je gledan sporiji tempo, igrači Njukasla kao da su bili zadovoljni bodom, pa su ga uspješno odbranili.

Premijer liga biće nastavljena sjutra, a posljednji mečevi pete runde na programu su u nedjelju.

Subota:

Vulverhempton - Brentford (13:30), Liverpul - Kristal palas (16:00), Mančester siti - Sautempton (16:00), Barnli - Arsenal (16:00), Norič - Votford (16:00), Aston vila - Everton (18:30).

Nedjelja:

Vest hem - Mančester junajted (15:00), Brajton - Lester (15:00), Totenhem - Čelsi (17:30).