LIGA NACIJA

Nevjerovatna utakmica u Njemačkoj, Ukrajinci iznenadili Španiju

Fudbaleri Njemačke i Švajcarske odigrali su neriješeno (3:3) u trećem kolu A Lige nacija

Nevjerovatna utakmica u Njemačkoj, Ukrajinci iznenadili Španiju Foto: Agencije
Sportski portali Izvor

Švajcarska je povela preko Gavranovića već u 5. minutu, da bi prednost fenomenalnim golom duplirao Remo Frojler, koji je lijepo lobovao Manuela Nojera.

Nije mnogo trebalo domaćima da smanje, a strijelac je bio Timo Verner, koji je nekako pronašao put do mreže Zomera.

Njemačka se u meč vratila početkom drugog poluvremena preko Haverca, ali je Gavranović svojim drugim pogotkom ponovo donio prednost svojoj selekciji.

Konačan rezultat postavlja Serž Gnabri, možda i najljepšim golom na utakmici.

U drugom meču ove grupe, Ukrajina je napravila iznenađenje, pobijedivši Španiju sa 1:0.

Jedini gol postigao je Cigankov u 76. minutu.

Stanje u ovoj grupi se komplikuje, pošto je Španija prva sa sedam bodova. Ispod nje su Njemačka i Ukrajina sa po šest, dok je Švajcarska posljednja sa dva.