Napadač Veleža postigao najljepši gol večeri u Ligi konferencija (VIDEO)

Fudbaleri mostarskog Veleža igraju odlično u prvoj evropskoj sezoni nakon 33 godine. Nakon što su eliminisali Kolrejn, oni su večeras u drugoj rundi kvalifikacija za Ligu konferencija na Grbavici porazili atinski AEK - 2:1.

Napadač Veleža postigao najljepši gol večeri u Ligi konferencija (VIDEO) Foto: Foto: klix.ba

Momenat koji je obilježio tu utakmicu, a moguće i čitavo kolo u najmlađem evropskom takmičenju, dogodio se u 14. minutu. Tada je napadač Mostaraca Omar Pršeš postigao spektakularan pogodak, koji možete pogledati u nastavku.

Podsjetimo, u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, ekipa Budućnosti doživjela je katastrofu na Farskim ostrvima protiv HB Toršavna. Na kraju je bilo čak 4:0 za domaće. Sa druge strane, ekipa Sutjeske odigrala je u Donjoj Gorici hrabro protiv Makabija iz Tel Aviva, a meč je na kraju završen bez pogodaka.