Mujović je to najavio prilikom predstavljanja nove opreme za vatrogasce u Službi zaštite i spašavanja.
Prema njegovim riječima, ovo je plan da urade za vatrogasce i zaposlene u Glavnom gradu.

“Veliko mi je zadovoljstvo da to, pred početak požarne sezone, saopštimo kao dodatnu motivaciju za rad”, saopštio je Mujović, prenosi Portal ETV.
Komentarišući situaciju u podgoričkom parlamentu, Mujović je kazao da su opozicione partije i članovi nove koalicije su sve vrijeme prozivali kako se želi uvesti prinudna uprava.
Sanacija bazena crvenog mulja počinje nakon eksproprijacije
“Prinudna uprava je samo bila cilj onima koji su imali te namjere”, rekao je Mujović.
Mujović je najavio i da će uskoro krenuti u eksproprijaciju i proces sanacije bazena crvenog mulja.
“Kad je bila riječ o Botunu, mnogi zvaničnici Opštine Zeta rekli su da je crveni mulj potpuno nevažan i da je ta problematika pod kategorijom „Š“. Vidite da nema ništa važnije od toga. Glavni grad tu ne može ništa uraditi, ali preduzima Vlada. Potrebno je prvo sprovesti postupak eksproprijacije”, poručio je Mujović.
Uskoro opširnije...










