Fudbaleri Španije suprotstaviće se Engleskoj u finalu Evropskog prvenstva za igrače do 21 godine.

Mudrik i saigrači nemoćni protiv 'furije': Španija ubjedljivom pobjedom do finala Foto: La Presse

Izabranici Santija Denije, naime, u drugom su polufinalu u Bukureštu bili ubjedljivi protiv Ukrajine, rezultatom 5:1 (2:1).

Zanimljivo je kako su Ukrajinci poveli, i to golom Bondarenka u 13. minutu. Do odlaska na odmor, 'furija' je preokrenula preko Ruiza i Sanseta.

Euro U21: Englezi su prvi finalisti, lako su slavili u Batumiju
0
Euro U21: Englezi su prvi finalisti, lako su slavili…
05.07.2023 19:52

U nastavku - debakl Mudrika i saigrača. Mrežu golmana Ukrajine Trubina još su pogađali Blanko, Oroz i Gomez.

Španija će tako biti u prilici da šesti put osvoji naslov prvaka Evrope u konkurenciji mladih reprezentacija.

Finale je na programu u subotu u Batumiju, sa početkom u 18 časova.