• Nauka / Tehnologija
  • Savremena karijatida
  • Ostalo

Milan eliminisao Totenhem: Plasirali se u četvrfinale

Milana plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u revanš susretu osmine finala protiv Totenhema u Londonu odigrali meč bez golova.

Milan eliminisao Totenhem: Plasirali se u četvrfinale Foto: EPA/EFE

Milan je u prošloj utakmici porazio Totenhem rezultatom 1:0, što im je bilo dovoljno za prolaz.

Popularni Pijetlovi nisu napravili ništa vrijedno pomena u prvom poluvremenu. Milan je s druge strane imao dobru igrau. Organizovano su se branili i čekali svoje šanse.

U jednom trenutku, zamalo su poveli u 51. minuti kada je Brahim Diaz šutirao iz blizine, ali je Forster sjajno odbranio.

Ekipa Totenhama u 77. minuti je ostala s igračem manje, nakon što je Romero dobio drugi žuti karton.

Najbliži golu bili su u 93. minuti kada je Maignan sjajno odbranio udarac glavom Kanea.

Na kraju, utakmica je završena rezultatom 0:0.

Večerašnja utakmica je kasnila desetak minuta s obzirom na gužvu u saobraćaju u Londonu zbog koje su i ekipe zakasnile pri dolasku na stadion.