Liga Nacija

Treći trijumf "sokola" u Ligi nacija, pao i Azerbejdžan!

Fudbaleri Crne Gore savladali su reprezentaciju Azerbejdžana (2:0) u trećem kolu Lige nacija. "Sokoli" su poveli golom Stevana Jovetića u devetom minutu, da bi konačni rezulat od 2-0 pogotkom sa linije šesnaesterca postavio Igor Ivanović u 71. minutu.

Treći trijumf "sokola" u Ligi nacija, pao i Azerbejdžan! Foto: PA
PAIzvor

Igor Ivanović sa linije šesnaesterca vara protivničkog golmana i postiže drugi pogodak za „sokole“ u 71. minutu.

Strijelac prvog gola je bio Stevan Jovetić koji je zatreseo mrežu u devetom minutu nakon kornera koji je izveo Hakšabanović.

Kapiten hrabrih sokola nastavio je golgetersku seriju u Ligi nacija, budući da je dva puta pogodio na startu protiv Kipra u Nikoziji.

Crna Gora je u 19. minutu imala akciju kada je povukao Boljević, a potom je Bakić šutirao iz daljine - ne previše snažno i pravo u golmana Balajeva.

Zaprijetili su i gosti u 23. minutu kada je Garajev pogodio spoljni dio mreže.

Pred odlazak na odmor Azerbejdžan je imao pokušaj glavom, ali je bio neprecizan.