Bokelj ubjedljiv, tri boda i za Otrant, remiji na Zlatici i u Danilovgradu

Bokelj i Otrant ostvarili su pobjede u 18. kolu Druge CFL, dok su preostala dva susreta okončana bez pobjednika.

Bokelj ubjedljiv, tri boda i za Otrant, remiji na Zlatici i u Danilovgradu Foto: arhiva

Kotorani i Ulcinjani tako su ‘preskočili’ na tabeli ekipu Podgorice, koja ima meč manje.

Bokelj je na svom terenu bio ubjedljiv protiv Internacionala, rezultatom 4:1 (2:1).

Domaći su poveli golom Alhasana u 19. minutu, a izjednačio je Vukčević u 41. Da Bokelj na odmor ode uz prednost, pobrinuo se Pepić u sudijskoj nadoknadi, a u nastavku smo vidjeli još jedan njegov pogodak, te gol ‘rezerviste’ Kordića u finišu susreta.

Igrači Otranta su do trijumfa na gostovanju u Igalu došli u drugom poluvremenu – 0:2 (0:0). Pogotke za Ulcinjane postizali su Horike i Rudović.

Kom i Grbalj podijelili su bodove, uz rezultat 1:1 (0:0). Zlatičani su poveli u 78. minutu golom Perišića iz penala, a da gosti ostanu neporaženi pobrinuo se 'rezervista' Stanišić u 88. minutu.

Pobjednka, ali ni golova, nije bilo u Danilovgradu, gdje su igrali Iskra i Lovćen.

Bokelj – Internacional 4:1

Igalo – Otrant 0:2

Iskra – Lovćen 0:0

Kom – Grbalj 1:1